بانک فایل املاک

بانک فایل مسکن جزایری

 پست الكترونیك :

rezajazayeri1982@gmail.com 🌐

 

🌍 ثبت ملک و مسکن بصورت آنلاین 09125993849

تلگرم :    reza_jazayeri@

 

🏘 سامانه هوشمند فایلینگ املاک جزایری

 

هدف از راه اندازی این سامانه خروج از رکود در بازار ملک و ایجاد رونق در صنعت ساختمان و همچنین سهولت معاملات ملکی برای خریدار و فروشنده می باشد.

🏘 راهکار ویژه مشاورین املاک

افزایش درآمد و کاهش هزینه ها از اموری است که همواره مورد توجه بنگاههای اقتصادی بوده است. قطعا رسیدن به این هدف نیازمند توجه جدی به یکسری زیر ساختهای لازم می باشد.سامانه هوشمند فایلینگ املاک کشور مبتنی بر یک استراتژی راهبردی است، که به مشاورین املاک کمک می کند، درآمد شان را از طریق معاملات بیشتر افزایش داده و از طرف دیگر با کاهش هزینه های دفتری، تبلیغاتی، پرسنلی به سود بیشتری دست یابند. استفاده اصولی از این سامانه می تواند، بین ۲۵ تا ۳۰ درصد درآمد مشاورین املاک را افزایش دهد. روش کاربرد اصولی برنامه در طی مدت کار با برنامه به کاربر آموزش داده خواهد شد.

در آینده با قابلیتهای فوق العاده ای که به این سامانه اضافه می شود، کسب و کار مشاورین املاک به گونه ای متفاوت در خواهد آمد. ما از همه ایده های نو که بتواند تحولی در این حوزه ایجاد نماید، استقبال می کنیم. و همچنان بر این باوریم که می توانیم با مشارکت و تشریک مساعی مشاورین املاک تاثیر گسترده ای در بازار املاک و مستغلات بگذاریم.

خط و مشی راز داری

چنانچه اطلاعات ملکی شما بعد از عملیات همگام سازی در موتور جستجوی املاک قرار گیرد، مشخصات مالک و آدرس دقیق ملک نمایش داده نمی شود، و صرفا مشخصات ملک و اطلاعات مشاور املاک نمایش داده خواهد شد.

دسترسی به اطلاعات شما صرفا توسط خودتان با ارائه نام کاربری و کلمه عبور امکان پذیر می باشد. از حیث فنی سامانه با امنیت بالایی پیاده سازی شده است، بطوری که سایر اشخاص نمی توانند به اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

افراد مختلف نگرانی‌های متفاوتی در ارتباط با اطلاعات خود دارند. هدف ما این است که در ارتباط با اطلاعاتی که ثبت می کنید، بصورت شفاف عمل کنیم تا شما بتوانید درباره نحوه استفاده از آنها انتخاب‌های معناداری داشته باشید. بر این اساس مثلا می توانید، انجام همگام سازی را غیر فعال و یا محدود کنید.

اطلاعاتی که شما در برنامه ثبت می کنید، به هیچ سازمان دولتی ارسال نمی گردد. همچنین این اطلاعات در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی قرار داده نخواهد شد، مگر با مجوز قضایی.

راهکار فروش ملک ویژه انبوه سازان و دست اندر کاران ساخت و ساز

سالانه تعداد زیاد واحد مسکونی یا تجاری ساخته می شود، که فروش سریع و به موقع این واحدها می تواند تاثیری شگرف بر روند توسعه شرکت سازنده بگذارد. در این راستا سامانه هوشمند فایلینگ با فراهم آوردن زیر ساختهای لازم در حوزه فناوری اطلاعات می تواند نقشی مهم در این زمینه ایفا کند.

 اینکه چگونه متقاضیان ملک را در سراسر کشور هدف قرار داده و بتوانیم، با کمترین هزینه با بررسی سلایق و در خواستهای آنها از طریق یک سیستم هوشمند ملک مورد نظرشان را معرفی کنیم، امری است که می تواند مورد توجه جدی قرار گیرد. در حال حاضر دانش هایی که در اختیار داریم می تواند، به ما کمک کند، تا نتایج فوق العاده ای از داده های موجود بدست آوریم.

این سامانه صرفا ویژه مشاورین املاک نیست، 

راهکارها:

  • ایجاد بستری هوشمند در جهت افزایش سرعت انجام معاملات ملکی
  • اطلاع رسانی سریع و دقیق در خصوص املاک و مستغلات کشور
  • ارائه امکانات پیشرفته، به روز و با کیفیت بالا به کلیه دست اندکاران املاک و مستغلات

قابلیتها و ویژگی های سامانه هوشمند فایلینگ املاک

  • امکان ثبت انواع ملک

  • جستجوی ملک

  • ثبت متقاضی و جستجوی تقاضی

  • دفتر تلفن و اطلاعات 

 

درباره فایلینگ

هدف ما ، گسترش اطلاعات و اخبار تخصصی در زمینه ملک و مسکن ، فراهم کردن شرایطی برای بهتر دیده شدن ملک شما ، و پیدا کردن ملک مورد نظر شماست.

 #جزایری .

 

ادرس : شهرک ازادی بر اصلی خیابان اذربایجان ساختمان ۱۲۳ واحد ۱۴

تلفن های تماس :    پیش شماره اردبیل  ۰۴۵

داخلی  :       ۲۴_۳۳۷۱۵۹۲۳

http://رضا جزایری