شرایط اخذ نمایندگی اپلیکیشن ره وار

چگونگی درخواست یک شعبه از اپ ره وار

 

Rahvar.co

 

 شرکت ره وار، شماره ثبت  ۷۹۷

🕥 هوشمند سازی حمل و نقل مسافرین بین شهری و بالای ده کیلومتر سراسر کشور  

🚕🚕🚕🚕🚕🚕🚕🚕🚕

شایان ذکر است این سامانه هوشمند سراسری بوده و برای کنترل بار ترافیکی خروجی شهرها از بابت حمل و نقل مسافرین و صرفه جویی در هزینه و زمان سفرهای بین شهری ،بالای ده کیلومتر و رانندگانی که به صورت تک سر نشین قصد سفر دارند طراحی و ساخته  شده است. اپلیکیشن از مورخ ۳۰مرداد سال ۱۴۰۰ رسما شروع به کار خواهد کرد

شرکت در حال بستن قرارداد های نمایندگی با سراسر مراکز استانها و شهر های کشور میباشد .

توضیحات قابل توجه :

دستور کار برنامه ریزی نمایندگی ها  و این که برای هر استان و شهر و شهرستان باید به چه تعداد نمایندگی اعطا شود به تعداد جمعیت ان منطقه بستگی دارد با توجه به اطلاعات اماری از سازمانها و نهادهای ذیربط و تحقیقات و طرح توجیهی اقتصادی ،پس از برسی تعداد سفرهای بین شهری و بالای ده کیلومتر توسط کارشناسان فعال در این حوزه مقرر گردید در ازای هر 300 هزار نفر و زیر 300 هزار نفر جمعیت ساکن در یک شهر و منطقه یک نمایندگی در نظر گرفته شود .

به طور مثال  جمعیت استان تهران و حومه ان حدود 13 میلیون نفر می باشد  پس با توجه به تصمیمات اتخاذ شده ،در صورت تقسیم تعداد جمعیت تهران به 300 هزار نفر برای کلان شهر تهران باید تعداد 43 نمایندگی فعال در نظر گرفته شود تا بتوان سفرهای بین شهری و بالای ده کیلومترمناطق تهران را تحت پوشش قرار داد .

 

نحوه ثبت نام :

مراجعه به سایت شرکت به ادرس اینترنتی        rahvar.co 

 

پس از طی مراحل ثبت نام  در سایت سامانه ره  وار ، جهت هماهنگی های لازم از جمله روز و ساعت دقیق زمان حضور شما در دفتر شرکت واقع در استان تهران و همچنین جهت پاسخ گویی به سوالات احتمالی شما توسط کار شناسان و مشاوران شرکت با شما تماس گرفته خواهد شد بعد از ان  طی جلسه حضوری بعد از تنظیم  قرارداد کتبی و  پرداخت  ( ۲۰ میلیون تومان ) به حساب شرکت ره وار،  برای  شما کد نمایندگی از طرف شرکت صادر می شود ، سپس بعد از دو ماه همزمان با تعریف پنل کاربری برای شما  الباقی مبلغ  ( ۸۰ میلیون تومان ) به حساب شرکت از طرف شما واریز و عاملیت شما تایید و مجوز فعالیت از طرف شرکت ره وار برای شما صادر خواهد شد .

 

تو جـــــــــه :

شرح عملکرد  و نحوه خدمات رسانی، طرح توجیهی اقتصادی و گردش مالی نمایندگی ها
 

۱. پس از تنظیم  قراردادو واریز وجه به حساب شرکت  شما مجاز و به ایجاد دفتر نمایندگی شرکت ره وار در شهر مربوطه می باشید .

۲.جهت مراجعین برای هماهنگی برای سفر  دفتر ( مالکیت یا استیجاری ) بالای ۳۵ متر مجهز به اینترنت پرسرعت و تجهزات مورد نیاز ، و خط تلفن  ثابت که باید به نام طرف قرارداد با شرکت باشد توسط عاملیت باید ایجاد شود .‌

۳. نمایندگی طبق پنل مربوطه به صورت پیش فرض  و مفاد قراردادی بین طرفین  قادر به جذب ۳۰۰ هزار نفر از جمعیت شهر مورد نظر می باشد در صورت تصمیم به جذب بالای ۳۰۰ هزار نفر باید امکانات و شرایط مالی قرارداد توسط شرکت باز نگری و توافق حاصل شود . 

۴.در صورت تصمیم به واگذاری نمایندگی به شخص دیگر نقل و انتقال صورت گرفته فقط با تایید شرکت امکان پذیر میباشد . در غیر اینصورت پنل کاربری توسط شرکت غیر فعال خواهد شد .

۵. در صورت اقدامات مغایر با قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران و همچنین ضوابط کاری  شرکت قرارداد به صورت یک طرفه قابل فسخ و مبلغ قرارداد عودت داده خواهد شد . 

۶. مدت قرار داد نمایندگی ها ۹۹ ساله دائمی میباشد چنانچه ضوابط و قوانین جدیدی حکم فرما شود از طرف شرکت به نمایندگی ابلاغ میگردد و طرف مقابل موظف به رعایت مفاد ان میباشد .

۷. تبلیغات سراسری به عهده شرکت و تبلیغات منطقه ای به هر صورت امکان به عهده نمایندگی شهر مربوطه می باشد .

 

گردش مالی و ارزش افزوده :

۱.  ۲۰ در صد از هزینه نصب اپلیکیشن (۳۰ هزار تومان هزینه هر نصب میباشد ) تا اتمام قرارداد به حساب شما به صورت دوره ای سه ماهه توسط شرکت واریز خواهد شد قابل توجه  که همین تراکنش چندین برابر مبلغ واریزی شما به حساب شرکت را برای شما به عنوان سود به ارمغان می اورد .

2. از هزینه نصب اپلیکیشن که هر نصب به مبلغ ۳۰  هزار تومان مقرر گردیده ۲۰ در صد سهم نمایندگی میباشد .

مثال : ۳۰ هزار تومان ضرب در ۳۰۰ هزار نفر مساوی با مبلغ ۹ میلیارد تومان تقسیم بر ۴ پیش فرض یک نفر از ۴ نفر هر خانوار مساوی دو میلیاردو دویست و پنجاه میلیون تومان ضرب در ۲۰  درصد مساویست با ۴۵۰ میلیون تومان سهم نمایندگی ، قابل توجه اینکه : پیش فرض از یک خانواده ۴ نفره فقط ۱ نفر طبق امار حدودی لحاظ شده،پس امکان بیشتر شدن سهم اولیه مبلغ نمایندگی دور ازانتظار نمی باشد .

3 . 20  در صد از تراکنش مالی حاصل از کارکرد سامانه هوشمند (ره وار) از ان شهر مربوطه مورد قرارداد فی ما بین ، سود خالص نمایندگی میباشد که به صورت ماهیانه توسط کیف پول  شرکت به حساب نمایندگی واریز خواهد شد .

4.  سود ریالی حاصله از بابت ارزش افزوده که به مرور زمان شامل حال نمایندگی میشود متعلق به طرف قرارداد ( نمایندگی مربوطه ) خواهد بود.

5.  تمامی افراد مشغول به کار که به تایید شرکت رسیده باشند پس از شش ماه  فعالیت نمایندگی از طرف شرکت بیمه  خواهند شد . 

توجـــــــه :

این شرایط برای شروع به  کار تنظیم و توافق گردیده است ، در زمان اینده قطعا شرایط اعطای نمایندگی تغییر خواهد نمود .

 

 برند ره وار 
فراتر از یک شهر.....................